NÜFUS PLANLAMASI

NÜFUS PLANLAMASI (Kürtaj)

İslam devletlerinin tarihe gömülmesinden sonra müslümanlar üzerine oynanan oyunlar git gide hızlanmaya başladı. Önce inançları saptırılmaya çalışıldı. Nesiller toptan dinsiz olarak yetiştirilmeye başlandı. Fakat her şeye rağmen Allahü Teala yardımım müslümanların üzerinden tamamıyla çekmemişti. Kafirlerin bütün güçlerini harcayıp bir nesli dinsizleştirmesinin ardından yeni nesil yine İslâm ruhuyla doğuyordu. Kartalların kanatlarının yolunması doğacak neslin kartal olmasını engelleyemiyordu.

Bunun üzerine haçlılar İslâm'ı yok etmek için tek yolun müslümanların köküne kibrit suyu ekilmesi olduğuna karar verdiler. Böylece tarihte eşine az rastlanır vahşi bir kıyıma başlandı.

Müslüman analara kendi çocukları kendi elleriyle katlettiriliyordu. Haçlılar fravunlardan daha becerikle çıkmış, müslümanlarsa o zamanın yahudilerinden daha da süfİileşmişlerdi. Çocuğunu eliyle öldüren kadın bu yaptığının kendisi, ailesi ve toplumu için daha hayırlı olduğuna inandırılmış bu korkunç cinayeti kalbi ürpermeden işliyordu.

İşte nüfus planlaması bu vahşi cinayetlerin maskesiydi.

Fakat fravun kudreti nasıl Hz. Musa'yı öldürmeye yetmediyse, çağdaş fravunların kudreti de müslümanların soyunu kesmeye ve yeni doğacak uyanış neslini yok etmeye yetmedi. Müslümanlar düşmanlarının programlarını anlamakta gecikmediler.

Acaba neydi, müslümana bu adi katilliğini insanlık için acilen yapılması gereken bir iş olarak gösteren? Neydi, müslümanların düşmanlarının dişlerini görmesine engel olan şey, ve müslümanlar nasıl olup da düşmanlarının bu adi planlarını kendi lehlerine görüp savunacak kadar şaşkınlık ve gaflete düşmüşlerdi?

işte bu bölümde gerek garplıların gerekse islâm ümmeti içindeki çığırtkanlarının müslümanları aldatmak için ağızlarından düşürmedikleri propagandalarından ve apaçık saçmalıklarından bahsedeceğiz.

Créer un site gratuit avec e-monsite - Signaler un contenu illicite sur ce site

×