OKUYALIM !

 

Müslümanlar neden mi geri kaldı , neden doğru dürüst bir ilim-fen buluşu yapan İslam alimi yok ?

    Tüm bunlara eskiden İslam aleminin dünyaya yaptığı bilim ve kültür katkıları ile veya dünyaya hakim olan İslam devletleri ile cevap vermek kaçak güreşmek olur...!Aynı şey neden günümüzde yok, neden geri kaldık ve eziliyor,sömürülüyor ve kanı akan hep İslam alemi oluyor ...?!

                                   Tüm bunların temelde iki nedeni var

          SORUN  İSLAM'DA DEĞİL İSLAM'A  NÜFUS KAĞITI ILE BAĞLI OLAN BİZ "ADI MÜSLÜMAN " HALK TABAKASINDA ! YA UYANIRIZ YA DA HEM DÜNYA HEM AHİRETİMİZİ KAYBEDERİZ.BİZLER EVRENSEL DÜŞÜNMELİYİZ ÇÜNKÜ EVENSEL BİR DİN OLAN İSLAM'A  İNANDIĞIMIZI   İDDİA EDİYORUZ  ...!


             

         OKUMUYORUZ !

   İLK EMİR VE İLK AYET " OKU "

"BEŞİKTEN MEZARA DEK  İLİM ÖĞRENMEK

KADIN ERKEĞE FARZDIR"

"İKİ GÜNÜ EŞİT OLAN ZİYANDADIR"

"ÖYLE İSE BİR İŞİ BİTİRİNCE DİĞERİNE YÖNEL"

"NE DE AZ DÜŞÜNÜRSÜNÜZ ! "

"HİÇ AKILINIZI KULLANMAZ MISINIZ?"...

 

Ne Kadar Müslümanız? VE Kur'an ve Bilim 1

ADRESLERİNE MÜRACAAT LÜTFEN !


 

EVRENSEL KARDEŞ OLDUĞUMUZUN BİLİNCİNE ULAŞAMADIK

  " İNANANLAR KARDEŞTİR !" 

 "MÜ'MİN KARDEŞİNİZİ SEVMEDİKÇE KAMİL MANADA İMAN SAHİBİ OLAMAZSINIZ "

 "KOMŞUSU AÇ İKEN TOK YATAN BİZDEN DEĞİLDİR" ...

 IRKÇILIK, HEMŞERİCİLİK ,HİZİPÇİLİK,CEMAATÇİLİK ALMIŞ BAŞINI GİDİYOR!BİZ SANKİ İSLAM DİNİNDEN DEĞİL DE TÜRKLÜK DİNİNDEN VEYA BİLMEM NE CEMAATİ DİNİNDENİZ ...!

  SİTEMİZDE ŞİİLERLE ORTAK HAREKET EDELİM DİYE BİZİ "GİZLİ Şİİ " OLMAKLA SUÇLAYANLAR , VEHHABİLERE  KARDEŞİMİZ DEDİĞİMİZ İÇİN BİZİ ELEŞTİRENLER, SİTEMİZDE ERBAKAN HOCA İLE İLGİLİ BİR LİNKE UZANTI VERDİĞİMİZ İÇİN " ONUN İSLAM'A ZARAR VERDİĞİNİ " İLERİ SÜRENLER , FETULLAH HOCA İÇİN " ABD ADAMI " YAKIŞTIRMALARI...BENİM TARİKATİM SENİNKİNİ DÖVER YAKLAŞIMLARI...MÜSLÜMANIN BİR KÜÇÜK KUSURUNU AF ETMEYİP ONA SALDIRMA PARANOYALARI AMA KAFİRE ŞİRİN GÖZÜKME KIVIRMALARI...

      HIRİSTİYAN VE YAHUDİ     KAFİRLER   ELELE VERMİŞLER DÜNYAYI SÖMRÜYORLAR BİZLER HALA BİRİBİRİMİZİN KAFİRLİK BOYUTUNU ARAŞTIRIYORUZ!  - Karanlık harekete geçti dosyaları -

Créer un site gratuit avec e-monsite - Signaler un contenu illicite sur ce site